خود ارضائی

را ترک میکنم...

زود انزالی...

 

انزال زود رس به چه معناست ؟

از نظر علم روانشناسي : انزالي كه بر خلاف ميل شخص و بدون كنترل او انجام ميگرد را انزال زود رس گويند كه بر طبق آن فرد از زمان انزال و كيفيت رابطه ناراضي است و اين نارضايتي ميتواند يك طرفه يا دو طرفه باشد ، به طوريكه حتي اگر شريك جنسي فرد از زمان انزال ناراضي باشد ، انزال را زود رس گويند . ( مثلا اگر مرد در ۸ دقيقه ارضاء ميشود و زن در ۱۰ دقيقه ، انزال را زود رس گويند اما اگر مرد در ۲۰ دقيقه ارضاء شود و زن در ۱۰ دقيقه ، مورد را مربوط به انزال زود رس نميدانند )

از نظر علم پزشكي : انزال كمتر از دو دقيقه كه بدون كنترل شخص انجام گيرد را انزال زود رس گويند .

دلايل ايجاد انزال زود رس در مردان :

۱ – عوامل رواني بازدارنده ( عواملي مانند اضطراب در حين سكس ، احساس گناه يا افسرده گي ميتوانند موجب انزال زود رس شوند )

۲ - فاصله زياد بين روابط جنسي ( وقتي كه احساسات جنسي بين زوجين متراكم ميشود ، معمولا كنترل يك باره آنها سخت ميشود و منجر به انزال زود رس ميشود ! )

۳ – تجربه جنسي كم ( بيشتر افراد در اوايل زندگي زناشويي دچار اين مشكل ميشوند و به مرور زمان با تجربه بيشتر مشكلشان رفع ميگردد )

۴ - عوامل پزشكي بازدارنده ( عواملي نظير آسيب جسمي ، تداخلات دارويي در هنگام درمان بعضي بيماري ها و مشكلات هورموني از جمله عوامل پزشكي هستند كه منجر به انزال زود رس ميشود )

روش هاي درمان انزال زود رس :

۱ – درمان هاي موضعي : استفاده از كرم هاي بيحس كننده مانند ژل ليدوكابين ۲% و اسپري هاي بيحس كننده ميتواند در بهبود انزال زود رس موثر باشد . ( ژل ۲% ليدوكابين + كرم پريلو كابين ۲.۵% + كشيدن كاندوم بر روي آلت تناسلي باعث افزايش زمان انزال ميشود و استفاده از اسپري هاي بيحس كننده به دليل ايجاد حالت تكرر بعد از مصرف زياد توصيه نميشود )

۲- درمان هاي دارويي : دارو هاي مهار كننده بازجذب سرتونين و ضد افسرده گي در درمان انزال زود رس موثر اند ، بر فرض مثال ميتوان به داروهاي خانواده اس اس آر آي ، اشاره كرد كه شامل داپوكستين ، فلوكستين ، پاروكستين و سرتالين ميباشند و همچنين گه گاه داروي وياگرا را توصيه ميكنند . ( درمان هاي دارويي را در مراحل حاد بيماري كه بيماري از فاز پزشكي وارد فاز رواني شديد شده و موجبات مشكلات عديده در روابط فرد شده است ، تجويز ميشوند و استفاده بدون نظر پزشك از اين داروها به دلايل ماهيت هاي اعتياد آور و شرطي كننده و گه گاه تكرر جنسي و همچنين آمار بالاي خودكشي در اثر استفاده از داروهاي ضد افسرده گي ، توصيه نميشود ، لذا در صورت تمايل به استفاده از اين روش حتما قبلا با يك متخصص سايكوتراپ يا روانكاو مشورت كنيد )

۳ – درمان هاي رفتاري : اين نوع درمان ها از موثر ترين و سالم و بدون عارضه ترين نوع درمانها ميباشند و بر طبق آنها فرد به جاي استفاده از دارو يا مواد مصنوعي با استفاده از روش هاي آموزشي رفتاري ، سعي ميكند كه رفتار و احساسات جنسي خود را كنترل كند ( در بيشتر مواقع اين روشها اولين پيشنهاد براي درمان ميباشند ) ، اين روشها به هفت بخش تقسيم ميشوند كه شامل :

تكنيك ماستر و جانسون : اين روش شامل يادگيري ، تشخيص و كنترل احساسات و رفتارهايي است كه منجر ميشود فرد به اوج نقطه لذت جنسي برسد و انزال صورت گيرد ، اين روش نياز به اراده و تمرين زياد دارد ، اما از جمله موثرترين روشهاي درماني است كه تاكنون براي درمان انزال زود رس شناخته شده است ، بر طبق آن فرد در ابتدا توسط خود يا شريك جنسي اش ، تحريك ميشود و هر بار كه به نزديكي نقطه اوج لذت جنسي ميرسند ، عمل تحريك را متوقف و بعد از چند لحظه كه احساسات فروكش كرد ، دوباره اقدام مينمايند ، بعد از چند روز تمرين اوليه ، سكس به روشي كه مرد در زير و زن در بالا قرار ميگيرد عمل تكرار ميشود به اين صورت كه مرد در زمان نزديك شدن به اوج نقطه جنسي با آگاه كردن زن كه در اينجا كنترل عمليات جنسي را در دست گرفته ، او را باخبر ميسازد تا رابطه را كنترل كند ، بر طبق اين روش كه از جمله بهترين روشهاي درماني است ، فرد بعد از چندين هفته تمرين و ممارست ، به مرحله اي ميرسد كه كنترل رابطه جنسي برايش شرطي ميشود و ميتواند با كنترل احساسات سكسي خود ، هم زمان رابطه جنسي اش را زياد كند و هم شريك جنسي اش را ارضاء كند . ( كليه اصول اين روش بر پايه تحريك و توقف قبل از نقطه اوج لذت جنسي ميباشد ، لذا از جمله بهترين روشها براي افزايش مهارت جنسي محسوب ميشود )

تكنيك فشار : بر طبق اين روش با فشار دادن انتها يا سر آلت تناسلي قبل از انزال ، از انزال جلوگيري ميشود كه دليل جلوگيري كردن آن اين است كه با فشار آوردن به اين نقاط فشار خون در اين نقاط كم ميشود و درنتيجه نعوظ يا اركيسون كم ميشود و انزال دير انجام مي پزيرد .

خود ارضائي قبل از انجام سكس ( اين روش به دليل منحرف كردن سكس توسط استمناء هاي غير طبيعي خيلي توصيه نميشود )

پوزسيون خوب هنگام مقاربت : روش هاي معمول ( مرد در بالا ) كمك خيلي زيادي به درمان انزال زود رس نميكند ، براي درمان ميبايست از روشهاي جنسي كه در آن مرد به پشت خوابيده و زن در رو عمليات جنسي را با فعاليت زياد كنترل ميكند از جمله بهترين روشها براي درمان ميباشند .

تعدد مقاربت : زياد كردن تعداد سكس در طول هفته و روز ميتواند به در مان زود انزالي كند به طوريكه اگر هفته اي دو بار سكس داريد و آن را تبديل به هفته اي ۴ الي ۶ بار برسانيد ، بعد از چند هفته مشكل زود انزاليتان تا حدودي رفع ميشود .

اورال سكس : سكس زباني يا به اصطلاح عامه ساك زدن قبل از مقاربت ميتواند كمك زيادي به آرام شدن آلت مردانه در هنگام سكس شود و به درمان زود انزالي كمك كند .

استفاده از كاندوم : استفاده از كاندوم و بخصوص از نوع بيحس كننده آن كه در بازار به فرواني موجود است ، ميتوان به دليل كمتر كردن ميزان تماس آلت جنسي مردانه ، باعث رفع زود انزالي شود .

۴ - درمان هاي رواني – عاطفي : يكي از بهترين ها و موثرترين روشها براي رفع انزال زود رس و افزايش لذت در روابط زناشويي ، جايگزيني عشق بازي در رابطه جنسي است ، بديهي است كه در زمانيكه عشق بازي در رابطه جنسي برقرار باشد و دو طرف در حال عشق بازي بايكديگر اند ، ديگر زود انزالي معني خود را از دست ميدهد ! كارهايي مثل نوازش ، تحريك كلامي و بدني زن قبل از دخول و كارهايي مانند توجه و دادن احساس قدرت به مرد در رابطه كه در پست هاي قبلي وبلاگ نوشتم ، ميتوانند به اين مهم كمك كنند . ( به طور خلاصه اگر زن و مرد در هنگام سكس مشغول عشق بازي باشند به دليل اينكه رضايت جنسي هر دو طرف ايجاد ميشود ، زود انزالي به طور كلي برطرف ميشود )

۵ – درمان هاي سنتي و گياهي : دمكرده گل شقايق و دارچين و همچنين سياه دانه و بخته سنجد در روغن زيتون باعث دير انزالي يا به اصطلاح سفتي كمر ميشود ، همچنين ماليدن حنا هم در بعضي از متون قديمي آمده شده ( صحت علمي روشهاي فوق تاييد نشده و بيشتر تجربي اند ! تا علمي ! )

جمع بندي و نتيجه گيري :

زود انزالي در اصل مشكل يا بيماري محسوب نميشود و ميتوان گفت كه اين وسواس فكري افراد و اضطراب آنها از داشتن يك رابطه با كيفيت است كه منجر بروز اين امر ميشود ، لذا كاهش اضطراب و حفظ آرامش در كنار كنترل بدن و احساسات با تمرين بيشتر بهترين راه كار براي پيشگيري و درمان اين مشكل اند و از همه بهتر و مهمتر اضافه كردن عشق بازي به رابطه جنسي است كه اگر با حركاتي چون نوازش + تحريك سينه ، لاله گوش و كليتوريس ( چوچوله ) + استفاده از كلمات عاشقانه در هنگام سكس ، همراه شوند ديگر معنايي به عنوان زود انزالي و عدم رضايت جنسي بين زوجين معني پيدا نميكند .

در پايان جا دارد به چند حديث كه در مورد زود انزالي روايت شده اند اشاره و درنهايت اطاله كلام كنم :

حضرت محمد ( ص ) ميفرمايند : « چون كسي خواهد كه با زن خود جماع كند به روش مرغان به نزد او نرود ، بلكه اول با او دستبازي و خوش طبعي كند و بعد از آن جماع كند »

تفسير حديث : حضرت (ص ) فرموده اند كه همان اول كار فوري نرويد سراغ دخول ، بلكه با نوازش كردن و تحريك لمسي و زباني همسرتان را براي دخول آماده كنيد و بعد به انجام مقاربت بپردازيد . ( اگر فقط همين حديث را اجرا كنيد و سر لوحه زندگي سكسي تان بكنيد به عالم و آدم قسم كه ديگر مشكلي به نام عدم رضايت جنسي ، تكراري شدن براي همديگر و زود انزالي دچار نمي شويد ! حال برويد و بگوييد كه اسلام ديني است خرافي و با مقتضيات زمان هماهنگ نيست ! )

حضرت علي ( ع ) ميفرمايند : « هركسي كه ميخواهد با زن خود نزديكي كند ، تعجيل نكند كه زنان را كارها ميباشد »

تفسير حديث : حضرت به مانند پيامبر بزرگوار اسلام تاكيد دارند كه عجله در سكس نادرست است و بهتر است قبل از انجام عمل دخول با عشق بازي همسر را براي انجام اين كار آماده كرد ، اين را علم روز دنيا هم ثابت كرده كه اگر سكسي اين چنين شروع و خاتمه يابد به دليل ارضاء شدن زن و ايچاد مهرو عطوفت بين زوجين ، موجبات پايداري زندگي زناشويي فراهم ميشود .

--------------------------------------------------------------------------------------------------

برای ادامه اطلاعات یک سری به قسمت بهداشتی زناشویی سایت بزنید .

اینجا کلیک کنید

 

منبع:وبلاگ میهن جاوید

+ نوشته شده در  شنبه 29 تیر1392ساعت 19:14  توسط *آزاد*  | 

شناخت میل جنسی...


میل جنسی عبارت از آرزوی نوازش، تماس نزدیک و بالاخره انجام اعمال جنسی با جنس مخالف است. میل جنسی بطور طبیعی در هر کسی از زمان تولد وجود دارد و در تمام مدت زندگی ادامه پیدا می کند. اگر به...

میل جنسی عبارت از آرزوی نوازش، تماس نزدیک و بالاخره انجام اعمال جنسی با جنس مخالف است.

میل جنسی بطور طبیعی در هر کسی از زمان تولد وجود دارد و در تمام مدت زندگی ادامه پیدا می کند. اگر به خوبی کنترل گردد و عاقلانه اداره شود وضع طبیعی آن ادامه پیدا می کند اما اگر پیشرفت آن در یکی از مراحل متوقف بماند، نقائص جسمی یا روحی تولید می کند. عدم موازنه و اداره غلط میل جنسی، روح و جسم را مستعد برو اختلالات و انراض کوناگونی می سازد، هر عضوی باید نه بیشتر و نه کمتر از حدی که لازم است تحیک شود. درجه قوت میل جنسی در اشخاص مختلف فوق می کند. در بعضیها به قدری قویست که مایه تحریک دائمی می شود و در بعضی نیز به اندازه ای ضعیف است ک هیچگونه هیجانی احساس نمی کند.

اهمیت میل جنسی و رابطه آنرا با سایر عناصر تشکیل دهنده قدرت جنسی، می توان با تشریح مکانیسم روابط جنسی در مراحل مختلف آن نشان داد برای امکان داشتن رابطه جنسی پیش از هر چیز باید میل و خواهش جنسی وجود داشته باشد. وجود این میل وابسته به عوامل مختلفی است. مثلا اگر غدد تولید کننده ترشحات داخلی خوب کار نکنند، مرکز میل جنسی در مغز نیز وظیفه خود را انجام نمی دهد و یا اعضاء تناسلی به تحریک این مرکز عصبی جوابی نمی دهد.

یک مرکز مغزی سالم و طبیعی، بر اثر احساسهای مختلف و یا بوسیله سیستم اعصاب سمپاتیک، تحریک می شود و به این ترتیب میل جنسی را بیدار می سازد. دیدن یک زن، خواندن یک نوشته شهوت انگیز، دیدن یک نمایش و یا فیلم تحریک کنندهف دست زدن به بدن یک زن، تماس و معاشقه، تخیل، پر شدن کیسه های منی، پر شدن لوله های بیضه، پر شدن غده پروستات از خون یا خراشیده شدن آن، پر شدن مثانهف همه اینها مرکز عصبی مغز رابه فعالیت می اندازند و هوس و میل جنسی تولید می کنند.
این تحریک از مرکز مغزی، به مرکز تحریکی که در زیر آلات جنسی قرار دارد منتقل می شود. این مرکز نیز همان تحریک را به رگهای بزرگی که به آلت تناسلی می رود و با نساج عضله ای آلت می فرستد. در حالت آرامش رگها منقبض می شود و نسوج اسفنجی را از خون خالی می کند.

تحریکاتی که از مرکز تحریک می آید رگها را گشاد و پر از خون می کند. همین تحریکات، عضلات قضیب را هم می کشد و باعث می شود که انساج اسفنجی از خون پر شوند. در این اثناء عضلات اطراف قضیب نیز منبسط می شوند و رگها را تحت فشار می گذارند و خونی را که به انساج پر می شود بیشتر می سازد و این فصل و انفعالات باعث می شود که قضیب تغییر حالت داده بزرگ و سخت شود. در عین حال، بیضه ها به طرف شکم کشیده می شود.
پر شدن قضیب از خون باعث می شود که غدد مجرای ادرار شروع به ترشح کند. این ترشحات به سلولهای تخم کمک می کند که بطور زنده بیرون بیایند.

پس از اینکه قضیب وارد آلت زن می شود، تحریکی که بر اثر تماس با جدارهای آلت زن در آن تولید می شود دوباره به مرکز تحریک منتقل می گردد. در عین حال از مغز و کیسه های منی نیز تحریکاتی به آنجا می آید.وقتی که مرکز تحریک، از این تحریکات پر شد، تا رسیدن لحظه مناسب آنها را در خود نگاه می دارد و بعد به مرکز انزال می فرستد.
در این اثناء سلولهای تخم نیز از بیضه ها بیرون می آیند. و بوسیله «داس دفرنس» به انساج انزال می آیند و در آنجا با ترشحی که از کیسه منی می آید مخلوط می شوند، این ترشح مخلوط، از انساج انزال به مجرای ادرار وارد می شوند و در آنجا با ترشحی که از غده پروستات می آید آمیخته می شود این نخستین مرحله انزال است و با شروع این مرحله، اورگاسم نیز شروع می شود. سپس اورگاسم چند ثانیه دیگر ادامه پیدا می کند و با بیرون آمدن منی از قضیب پایان می یابد.

پس باید این موضوع را در نظر بگیریم که برای یک رابطه جنسی کامل باید هیچیک از تحریکاتی که بمرکز تحریک می رسند ناقص نباشد و برای این کار، باید بین تمام عناصر بوجودآورنده رابطه جنسی باید همکاری نزدیک وجود داشته باشد و مدت ادامه یافتن این فعالیت و همکاری، اهمیت زیادی دارد. برای اینکه هم تحریک تا درجه ای برسد که قضیب موفق به انجام عمل جنسی گردد و هم عضلات و غده های مختلف بتوانند وظیفه خودشان را به خوبی انجام دهند، باید روح و جسم به قدر کافی تحت کنترل قرار گیرد.
قدرت جنسی در عین حال به وضع عصبی و روحی محکم و ثابت و به اعضاء سالم و غده های منظم و فعال وابسته است، حتی فقط وجود اختلالات در غده ها کافی است که تولید ناتوانی جنسی نماید.

 

منبع:پرشین وی

+ نوشته شده در  یکشنبه 23 تیر1392ساعت 12:51  توسط *آزاد*  | 

خدا نخواست من خود ارضایی کنم...

وقتی خدا نخواست من خودارضایی کنم ...

ظهرخسته و کلافه از خودم و اوضاع زندگیم رسیدم خونه . حال و حوصله هیچکاریو نداشتم. رفتم توی اتاقمو لباسامو در آوردم . چند روزی بود که شدیدا وسوسه میشدم خودارضایی کنم اما چندین بار جلوی خودمو تونستم بگیرم . ولی امروز یه دفعه به ذهنم رسید اینکارو کنم ، نمیدونم شاید بخاطر کلافگی شدید اون روزم بودش! درو بستم و رفتم سر کامپیوتر و به نت وصل شدم .انگار خون جلوچشامو گرفته بود و به چیزی جز خودارضایی کردن فکر نمیکردم، فوری رفتم سراغ سایتای "3کسی"، سرعت اینترنت پایین بود و منم هرچی میگذشت عصبی تر میشدم . یه سایت تقریبا داشت بطور کامل باز میشد که صدای در اومدش . رفتم بیرون و درو واکردم دیدم مادرمه .چند دقیقه ای با هم صحبت کردیم و بعد فوری دوباره اومدم توی اتاق تا اونکارو کنم !!!!!

دوباره رفتم سراغ اون سایتا و با حرص و ولع زیادی از کوچکترین و بی ارزشترین عکس "3کس" هم نمیگذشتم .چند دقیقه ای گذشت که گوشیم به صدا در اومدش . داداشم بود . گفت سامان من توی خیابونم داره شدید بارون میاد ، اینجاهم بدمسیره و ماشین نمیاد، با ماشین بیا دنبالم . با خودم گفتم اه لعنت به این شانس ! فوری لباس پوشیدمو رفتم آوردمش . تا رسیدم خونه دوباره همون حسو پیداکردم و بازم با عجله رفتم سمت اتاقم ... داشتم پله های اتاقو پایین میرفتم که یه دفعه پام پیچ خورد و افتادم کفه اتاق . پامو گرفتمو یه گوشه نشستم . یه طرف اتاق کامپیوترم بود و سایتای 3کسیش ، و اون طرفتم من بودم که پام درد میکرد و روی زمین نشسته بودم .

یه لحظه به خودم اومدم ، تنم لرزید !! گفتم واااااای سامان ، چرا اینقدر کور شدی؟ خدا چطور باید بگه که نمیخواد تو این گناهو انجام بدی؟ از این واضح تررررر؟ چطور باید کمکت کنه تا بتونی ترکش کنی؟ چرا اینقد کور و کند ذهن شدی که نمیتونی پیام واضح خدا رو ببینی و درک کنی؟ کامپیوترو خاموش کردم و نشستم .

رو به قبله سجده کردم و گفتم خدایا شکرت که سامان کورت رو دوباره بینا کردی .. خدایا شکرت که منو تنها نزاشتی .. شکرت که اومدی روی زمین و داری به این بندت کمک میکنی ...

خیلی سبک شده بودم ... فوری رفتم بالا پیش مادرم و اون حالت بد رو از خودم دور کردم .

+ نوشته شده در  پنجشنبه 20 تیر1392ساعت 23:19  توسط *آزاد*  | 

نمیتونم شهوتمو کنترل کنم......

سلام
من يك پسر 22 سالمه ، فارغ التحصيل رشته معماري ، از لحاظ اعتقاد ديني در حد متوسط ( هميشه نماز و روزه ام رو كامل انجام مي دم ) و از لحاظ جسمي در بين اعضاي خانواده كمتر از بقيه اعضا نياز به پزشك داشتم ولي از نظر پزشكي هميشه دچار ضعف بدني هستم ، البته من خودم اينطور فكر نمي كنم نظر ديگرانه ! و از لحاظ روحي ، كم حرفو گوشه گير در خانه ، 70 درصد طول روز رو به فكر كردن مشغولم ، از اين حالت ناراحت نيستم و مشكلي ندارم
من يه مشكلي بزرگي تو زندگيم دارم و ازتون خواهش مي كنم (خواهش مي كنم) كمكم كنين ، نمي دونستم چي كار كنم ، روم نمي شد با كسي در اين مورد مشورت كنم تا اينكه تصميم گرفتم از طريق اينترنت مشكلم و با كسي در ميان بذارم كه با وبلاگ شما آشنا شدم  !
من از 12-13 سالگي خود ارضائي رو شروع كردم !!! (اي كاش شروع نمي كردم) اون موقع بچه بوديم حاليمون نبود ، اصلا نمي دونستم اين كار چيه ، چرا اين احساس بهم دست ميده ، فكر كنم اون سن براي اين كار خيلي زود باشه ، سال به سال كه بزرگ تر مي شدم ، خود ارضائيم هم جدي تر مي شد و بيشتر
نمي دونستم انجام بي رويه اين كار چه زيان هايي مي تونه به بدن برسونه ، برام كار خوبي به نظر مي يومد
وقتي به سن بلوغ شرعي كه رسيدم باز هم اين كار انجام مي دادم نمي دونستم از لحاظ شرعي مشكل داره ، بعد از يك سال فهميدم نبايد اين كارو انجام بدم ( 16-17 ساگي ) ولي ديگه به حدي رسيده بود كه انجام ندادنش غير ممكن بود ، معتاد شده بودم ، ديگه نمي تونستم ترك كنم ، نا توان بدون در مقابل ترك خود ارضائي باعث افسردگي زيادي در من شده بود ، از طرف ديگه براي اينكه به آرامش روحي برسم ، براي اينكه افكار منفي آزارم نده ، اين كارو انجام مي دادم ، لذت همراه با آرامش ، موقت بود ولي آرامش خوبي بود ، وقتي سنم كم كم به سن بلوغ كه نزديك شد كم كم تغييرات رو تو بدنم احساس مي كردم تغييرات روحي و جسمي ( حساسيت به جنس مخالف ) ... روز به روز وضعيتم بد تر مي شد و غير قابل كنترل تر به طوري كه بعضي از روز ها من 3-4 بار خودمو ارضا مي كردم كه اين كار همراه بود با درد بيضه و كليه ولي نمي تونستم جلوي خودمو بگيرم ، ديگه برام غير قابل تحمل بود نمي خواستم اين كارو انجام بدم ولي نمي شد ، مي خواستم از دست اين لذت خلاص شم نمي خوام اين لذت ، چند مي خواستم خودمو ناقص كنم ، چند بار وقتي خيلي از اين كار ناراحت و عصبي بودم خيلي محكم به بيضه ها م ضربه مي زدم تا درد بكشم ديگه اين كارو نكنم ، با اين كار حدود 20 دقيقه فقط رو زمين دراز مي كشيدم از درد !!!
چند بار اين كارو كردم ، كه متوجه يك احساسي توي خودم شدم ، (از اين كار لذت مي بردم ) نمي دونستم چرا ! ولي وقتي تحقيق كردم ديدم به اين كار مي گن : خود آزاري جنسي !!!
اوايل كه اين كارو شروع كردن دانشجو بودم 19 ، حالا درسم تموم شد 22 سالمه ، الان حدود چند ماه كه من به دلايل خاصي تصميم گرفتم اين كارو ترك كنم ، ولي ... دارم ديوانه ميشم ! آتيش شهوتم چندين برابر شده ، خيلي حساس شدم ، بطوري كه به بعضي از چيزهايي حساسيت نشون مي دم كه قبلا برام عادي بود اين حساسيت كم كم داره باعث آبرو ريزي خودم ميشه ، من عادت دارم لباس زيرمو گشاد بپوشم ، خيلي از اوقات ميشه كه آلتم بزرگ (بلند) ميشه و تمام شلوارم از اون مايه لزج كه از عالت مردا خارج مي شه خيس ميشه به اندازه اي كه كاملا ديده ميشه از خجالت نمي دونم چي كار كنم ، فقط تو دلم مي گم : خدا يا اينجا نه ! اينجا جاش نيست ، مي دونم از اين جور بيماران ممكنه زياد باشه ! ولي باور كنين من بيشتر از حد مجاز شهوتي هستم ، خسته شدم از اين احساس لعنتي !!! نمي خوام ، زندگيمو ازم گرفته ، تا حالا چند با توي آلتم سوزن فرو كردم تا حالا چند بار خواستم با چاقو قطعش كنم ، باور كنين خسته شدم ! مي خوام شهوتم كم شه ! اين احساس لعنتي منو اسير خودش كرده ، خواهش مي كنم كمكم كنين ،
اول فكر مي كردم اگر چند وقت از اين مسائل دور باشم كم كم يادم ميره برام عادي ميشه ، ولي تا حالا نشده بيشتر از 20 روز تحمل كنم ، روز هاي آخر ، ديگه غير قابل تحمل ميشه ، عطش خاصي دارم !!!
تا اونجايي كه من تحقيق كردم دارو هايي هست براي كم كردن شهوت (لذت جنسي) ولي مي خواستم اول با شما مشورت كنم ، خواهش مي كنم منو از اين شهوت افراطي نجاتم بدين ، مي ترسم زندگي آيندمو خراب كنه !

 

توصیه شما به این برادر گرامی چیه؟

+ نوشته شده در  شنبه 15 تیر1392ساعت 18:32  توسط *آزاد*  | 

از امروز جاده زندگیت را تغییر بده...

از امروز جاده زندگی ات را تغییر بده ...

 

همیشه تصمیم می گیری ترک کنی ، اما مسیر و جاده ات ، همون جاده قدیمه ، یعنی هنوز مثل قبل ترک ، 24 ساعت پشت کامپیوتری ، هنوز دنبال دوستی با جنس مخالفی ، هنوز مثل قبل چت می کنی و ...

اگه مسیرت همون مسیر با همون نشانه ها باشه ، پایانش هم همون پایان قبله ! یعنی خودارضایی !!!

خودتو نگاه کن ، ببین کجای کاری ؟؟؟

چند بار تا حالا توبه ات رو شکوندی ! چرا هر دفعه توبه ات شکسته میشه ؟؟!

دلیلش اینه ...

تو همون آدم قبلی ، یعنی برای ترک ، باید رفتار روزانه ات تغییر کنه ، تنها راه نجات از خودارضایی تغییره ، تغییر

تصمیم بگیر دیگه اینقدر پشت کامپیوتر نباشی ، چیه همیشه پشت کامپیوتر و اینترنتی ؟؟!

باید تصمیم بگیری هرگز با گوشی موبایلت به اینترنت وصل نشی یا با گوشی چت نکنی ؟؟!

باید تصمیم بگیری هر شب برای فردایت برنامه ریزی کنی ، بیکار و علاف بودن تو رو به گناه نزدیک میکنه !!!


تغییر

برادر یا خواهر من ! عوض شو ، تغییر کن ، رفتارهای زندگی ات را تغییر بده ، مسیر و جاده زندگی ات را عوض کن ...

اگه از فردا باز هم مدام پشت کامپیوتر باشی ، اگه مدام با گوشی موبایلت کانکت بشی یا چت کنی ، اگه باز هم بیکار و بی هدف روزهایت را شب کنی و ...

باز همین آش هست و همین کاسه ...

خدا شاهده هیچ وقت برای شروعی دوباره دیر نیست ...

هیچ وقت برای خوب بودن و بدون گناه زندگی کردن دیر نیست ...

ما جوانیم و می توانیم گذشته را جبران کنیم ، باید برای زندگی بجنگیم ، ما هیچ چیزمون از هم سن و سال های خودمون کمتر نیست ...

امام هادی علیه السلام فرمود :

به جای حسرت و اندوه برای عدم موفقیت های گذشته ، با تصمیم و اراده جبران کن .

 

از وبلاگ:ترک استمنا خود ارضایی نوشته آقا رضا

تعدادی از نظراتی که برای این مطلب ارسال شده بود:

سلام خیلی عصبانی بودم بخاطرترک چند روزه و بازگشت دوباره به همون وضع قبلیم..ولی دوباره تصمیم گرفتم که از نو یه زندگی جدید رو شروع کنم،خداییش ترک واقعا لذت بخشه،دوست دارم برای همیشه ترک کنم مطمئنم که میشه.ماه رمضون نزدیکه...امیدوارم بهترین استفاده رو ازش ببرم و فکرمو تو این ماه به کلی تغییربدم...

سلام....من چند سال هست که گرفتار این بلا هستم...تا حالا ترک 50 روزه و یا بیشتر هم داشتم...ولی متاسفانه هنوز گرفتارم...خیلی نا امیدم و فکرش داغونم کرده چجوری میتونم یه ترک موفقیت آمیز داشته باشم...خواهش میکنم راهنماییم کنید..خیلی مشکلات توی زندگیم بوجود اومده...به خدا دیگه طاقت شکست رو ندارم...دیگه روم نمیشه اسم خدا رو روی زبون بیارم بس که احساس گناه میکنم...کمکم کنید

راستی همون فیلما به مرور زمان بالاخره یه جا خودشونشون میده ممكنه همون لحظه نباشه ولی تحریكش تامدتها ازبین نمیره دفعه ی قبل منم واسه همین بودنه؟ای دل غافل چه مغرور شده بودم دیگه به پستات تاجایی كه میتونم عمل میكنم زنده باشی

سلام با تشكر از وبلاگ بی نظیرتون.
من امسال كنكور دادم ولی خراب كردم.میخوام بمونم واسه ساله بعد اما میترسم به خاطره خود ارضایی مغزم كامل پوك شده باشه و ساله بعد بدترشم.
كمكم كنید
چیكار كنم اگه بمونم سال بعد بدتر میشم؟

سلام به دوستان...
خدا : بنده‌ی ‌من! تو به هنگامی که به نماز می‌ایستی من آنچنان گوش فرا می‌دهم که انگار همین یک بنده را دارم و تو چنان غافلی که گویا صدها خدا داری...!
دوستتون دارم...خیلی زیاد
یک اراده قوی کافیست...61 روز پس از تولد

سالگی ممکنه تمام بیناییمو از دست بدم.این خبر زو که شنیدم پشت اون عینک افتابی بزرگ فقط گریه کردم.چون میدونم چرا...دارم چشمامو از دست میدم.چشمایی که ...خدایا صبرم بده

من دوبار به مدت طولانی ترک کردم(هر کدوم 1 سال) و هربار شکستم.بین این دو بار طولانی،هر 2-3 هفته یه بار توبمو میشکستم،حالا بعد از ترک طولانی دومم دوباره اینکار رو کردم.من علاج موقت نمیخوام،یه راه خوب برای همیشه،دقیقا وقتی خیلی بیکار میشم(تابستونا) به صحنه های پورن فکر می کنم ولی در هنگام دیدنشون هیچ حس خاصی مثل چند سال پیش ندارم ولی باز همون کارو دوباره انجام میدم،لطفا کمکم کنین

سلام رضا جان
این متن رو فقط بخاطره خودت گذاشتم تا نظرت رو بدونم که ایا کاری که دارم میکنم درسته یا نه
هرچند میدونم غلطه ولی دیگه دارم خسته میشم ....
من یه حاجتی داشتم از خدا بخاطرش حاضر شدم خودارضایی رو ترک کنم حقیقتش
مدام پست های تور رو میخوندم ارتباطم رو اینترنت قطع کردم و ساعت 12 به بعد نمیومدم اصلا
هیچ موقه دره اتاقم بسته نبود ....
خلاصه همه ی نکات رو روعایت کردم تا به خودم قووول دادم 40 روز که خود ارضایی نکنم کم کم یادم میره و عادت میکنم بهش
ولی نمیدونم چیشد شب 39 که از ترکم میگذشت یه مساله سخت درگیرم کرد(همون حاجتی که داشتم)
نمیدونستم چیکار کنم ؟
نه مشروب بهم حال میداد نه سیگار نه دود و دم
یهو شهوتی شدم و از روی اعصاب خوردی خود ارضایی کردم ...
اولش اروم شدم ولی بعد مثه سگ پشیمون که چرا اون 39 روز رو به باد دادم....
بعدش خودمو قانع کردم که اشکال نداره و از اینجور حرفا ...
به حدی خودمو قانع کردم که بفکره دوباره ی ترک نیفتم و الانم که دارم اینو مینویسم دوباره خود ارضایی کردم
خداییش زندگیم تو این 39 روز خیلی خوب
فقط یه بار تو خواب جنوب شدم
خوش اخلاق شده بودم به زندگی امید پیدا کرده بودم قیافم ا تابلو بودن دراومده بووود
ولی الان دارم حس میکنم دارم برمیگردم به همون حالت سابق ...
دلم میخواد از خدا (نعوذ بالله) انتقام بگیرم
خدایش دارم روانی میشم ...
اگه اون حاجتم روا بشه مطمِنم که خود ارضایی رو کنار میذارم
چون تو این 39 روز فهمیدم اونقدرها هم که فکرشو میکنم ضعیف النفس نیستم ولی الان حس میکنم با این کار دارم با خدا لج میکنم ....
خدای فقط به دادم برسه
چون توبه ام وشکستم
بعدشم من یه ادمیم که وقتی واسه یه چیزی زیاد زحمت بکشم و بهش نرسم دیگه سراغش نیرم
در مورد ترکه خودارضایی هم این منطق صدق میکنه
خودم رو خوب میشناسم که اینارو میگم

سلام ....سلام به همه دوستای گلم ....158 روز پس از تولد ......یک اراده قوی کافیست

من با لطف خداوبه مددمطالب بسیارمفیدوبلاگ شما تونستم به رکورد 211روزبرسم.امیدوارم این عمل کثیف ونابودکننده ولعنتی هرگزدرزندگی من تکرار نشه.یک بار دیگربه خاطر راه اندازی این وبلاگ مفیدازت تشکرمی کنم امیدوارم همیشه موفق باشی.

در احادیث اشاره به 40 روز شده .
اگه کسی عملی رو 40 روز انجام نده ، دیگه به انجام اون عمل معتاد محسوب نمیشه .
برای مثال کسی که هر روز ساعت 3 خ.ا میکنه ، روز بعد راس ساعت 3 ناخودآگاه مغزش بهش فرمان خ.ا میده ، به این فرد میگن معتاد.
اگه 40 روز این کار رو ترک کنید، دیگه مغزتون بهتون فرمان خ.ا نمیده . و اصلا یادتون میره چنین کاری وجود داره .
البته اگه دوباره در محیطش قرار بگیرید ، ممکن هست دوباره آلوده بشید .
از امروز 10 تیر تا آخر ماه رمضون 40 روز مونده . بیاید از امروز شروع کنیم که به یاری خداوند نماز عید فطر رو در حالی بخونیم که این کار رو ترک کردیم

"تجربه فقط اتفاقاتی نیست که برای ما می‌افتد. این است که در برابر اتفاقاتی که برای‌مان می‌افتد، ما چه می‌کنیم"...

یا ترک یا مرگ.

+ نوشته شده در  سه شنبه 11 تیر1392ساعت 15:4  توسط *آزاد*  | 

خود ارضایی سبب ارضا نشدن توسط همسر بعد از ازدواج ...

زنی 24 ساله هستم كه حدود 5 سال است به مرض  استشهاء مبتلا هستم و صحنه ها و تصورات شهواني هر چند كوچك هم باعث تحريك من مي شود و مرا مجبور به خود ارضايي مي كند كه ريشه اش بر مي گردد به دوستان دوران دبيرستان كه با همديگر صحبت مي كرديم كه كنجكاوي من باعث كشف اين حس شد كه تا آن زمان از وجود چنين حسي در وجودم اطلاع نداشتم و خوشم آمد و نمي دانستم چيست ولي وجدانم مي گفت كه اين كار درستي نيست . در كتابي خواندم كه اين گناه كبيره است و چاره اش ازدواج است. من توبه كرده بودم و سعي مي كردم اين خاطرات را از ياد ببرم پس ازدواج كردم اما متاسفانه ازدواج باعث تحريك بيشتر من مي شود و مرا مجبور به خود ارضايي بيشتر مي كند يعني با همسر بودن مرا راضي نمي كند البته به او مي گويم كه ارضا نشدم و او كمك مي كند اما نمي توانم ارضا شوم و حالا نمي دانم چه كار كنم و از نظر روحي خيلي عذابم مي دهد حال بگوييد من چه كنم آيا گناهان من بخشوده مي شود ؟ بعضي وقتها تصميم به طلاق مي گيرم و با خود مي گويم اين ازدواج چه سودي دارد و باعث دور شدن من از خدا مي شود شوهرم هم مي گويد كه در تو اشكالي است كه ارضا نمي شوي.

پاسخ:
همانطور كه مي دانيد عمل استشهاء (نه استمناء) كار درستي نيست و وجدان شما درست تشخيص داده و اين عمل در واقع نوعي انحراف جنسي است و پيامدهاي سوئي دارد كه يكي از اين آثار سوء آن همين مشكلي است كه شما با آن درگير هستيد و از زندگي زناشويي و حتي نزديكي با شوهر لذت كافي نمي بريد و حتي افكار طلاق و جدايي در شما ايجاد مي كند. راه حل اساسي اين مشكل مستلزم پشت سر گذاردن مراحلي است كه به ترتيب متذكر آن مي شويم:
يك. در مرحله اول سعي كنيد به صورت جدي از انجام عمل خودارضايي اجتناب كنيد و هميشه با خود بگوييد اين عمل گناه بزرگي است و عذاب الهي را به دنبال دارد مضافا بر اين كه آثار سوء جسماني و رواني نيز دارد.
دو. از قرار گرفتن در تنهايي و دست ورزي با دستگاه تناسلي خود جدا پرهيز كنيد.
سه. در مرحله دوم بايد نحوه نزديكي جنسي با شوهرتان را اصلاح كنيد. به نظر مي آيد يا شما خيلي دير به مرحله ارگاسم مي رسيد يا شوهرتان سريع ارضا مي شود و دچار زودانزالي است. در هر صورت بايد مسأله را با شوهرتان مورد بررسي قرار دهيد اگر شوهرتان دچار زودانزالي است راهكارهاي برای حل این مسئله وجود دارد.

(مجبور شدم به خاطر اینکه جنبه تحریکی نداشته باشه بخشهایی از مقاله رو حذف کنم)


اما اين كه فرموديد آيا گناهان من بخشوده مي شود؟ به طور قطع اگر شما توجه كنيد خداوند خود وعده داده است كه توبه كنندگان را نه تنها مي بخشد بلكه آنها را دوست دارد «ان الله يحب التوابين» البته يكي از شرايط پذيرش توبه پشيماني از گناه انجام شده و تكرار نكردن آن گناه است بنابراين شما تصميم بگيريد ديگر مرتكب اين گناه نشويد. علاوه بر اين به آثار سوء اين گناه بيشتر فكر كنيد چه اين كه اين گناه نه تنها لذت حلال زناشويي را از شما سلب كرده است، آرامش شما را نيز از بين برده است و شما را تا سر حد طلاق و جدايي كشانده بنابراين بايد تلاش كنيد اين گناه را به طور مطلق ترك كنيد. البته به دليل اين كه بيش از 5 سال است كه به اين گناه آلوده ايد ترك كامل آن نيازمند به زمان است و اگر اراده كنيد به تدريج مي توانيد موفق شويد.

+ نوشته شده در  جمعه 7 تیر1392ساعت 20:18  توسط *آزاد*  | 

به دیدن سایتهای مستهجن و عکسهای غیر اخلاقی معتاد شدم!

یه دختر :

من به دیدن سایتهای مستهجن و تصاویر غیر اخلاقی معتاد شدم..دیدنشون تحریکم میکنه و ندیدنشون باعث میشه حس تنهایی و افسردگی داشته باشم.البته دیدنشونم شادم نمیکنه ولی خودمو ارضا میکنم..خیلی نیاز به همسر دارم.چکار کنم؟اهل دوستی و اینا هرگز نیستم ولی نیاز جنسیم بالاست و خود ارضایی دارم..وقتی انجام نمیدم واقعا داغونم و نمیدونم چطور خودمو تخلیه کنم..فقط نگید دیدن عکسا رو ترک کنم..و خود ارضایی نکنم چون دیگه راهی برام نمونده...ادم مذهبی بودم اما حالا فقط یه حیوون سیری ناپذیر ازم مونده..خدا به فکر من نیست.حوصله هیچ کاری رو ندارم...فقط میخوام تنها باشم..تا با خود ارضایی خودمو اروم کنم..ولی نمیشم..دیگه ارضام نمیکنه.دارم میترکم.


پاسخ :

سلام

یه بنده خدایی می خواست لاغر بشه . رفت پیش متخصص تغذیه . به متخصص گفت کاری کن من لاغر بشم ولی نگو شیرینی ، برنج ، ماکارونی ، چیپس و ... رو نخورم . چون نمی تونم اینا رو نخورم !


یه سوال مهم از شما دارم ! شما می خواید از این وضع نجات پیدا کنید یا نه ؟ وقتی با دادن این نظر راهنمایی می خواید پس معلومه که به دنبال راه نجاتی هستید .

شما متاسفانه دچار دو اعتیاد بد هستید :

1 - اعتیاد به دیدن تصاویر مستهجن

2 - اعتیاد به خودارضایی


بذارید با شما رُک باشم ؛

دو عادت بدی که دارید انتظارهایی رو به وجود میاره که همسر شما قادر به برآورده کردن اونا نیست ! با اجازتون موضوع رو باز می کنم !

شما در فیلم های مستهجن دیدید که مثلا بازیگر مرد مدت زیادی رو به فعالیت مشغوله بدون این که خم به ابرو بیاره ! در حالی که در واقعیت این طور نیست . آیا شما دوست ندارید که همسر شما قدرت اون مرد رو داشته باشه ؟!

می دونید که خیلی از تازه داماد ها کارشون به دخول نمی کشه ؟؟؟!!! از اون بدتر ! بعضی ها با دیدن بدن برهنه همسرشون ارضاء میشن !


حالا فرض کن شما ازدواج کردید و شوهر شما یکی شبیه به همین داماد ها بود ؟ از طرفی نیاز شدید به رابطه دارید . از یه طرف انتظار دارید که شوهر شما تقریبا مثل اون بازیگران مرد باشه ، از طرف دیگه شوهر شما قادر نیست که اون طور عمل کنه ! قبول دارید که با این شرایط ، ازدواج دردی از درد های شما رو دوا نمی کنه ؟


فقط اینا نیست ! فرض کن یه روز شوهر شما سرزده میاد خونه و شما رو در حال تماشای اون تصاویر می بینه ؟ در مورد شما چی فکر می کنه ؟

شمایی که به خودارضایی عادت کردید ، خبر دارید به احتمال خیلی خیلی قوی با شوهرتون ارضاء نمیشید ؟! و باز هم مجبورید خودارضایی کنید ؟!


می دونید وقتی شوهرتون ببینه نمی تونه شما رو ارضاء کنه سرشکسته میشه ؟ احساس شرم می کنه ؟ احساس ناتوانی می کنه ؟ عذاب وجدان می گیره ؟ فکر می کنه کارش رو بلد نیست ؟ و ... . در حالی که اون هیچ تقصیری نداره بلکه شما مقصرید که به خودارضایی عادت کردید و فقط از همین راه ارضاء میشید !

حالا فرض کن اون یه بار شما رو در حال خودارضایی ببینه ! می دونید چه بلایی سر غرورش میاد ؟!


گفتید خدا به فکر شما نیست !

واقعا این طور فکر می کنید ؟! مسلماً نه . همین که به فکر رهایی از این مشکلات افتادید ثابت می کنه که خدا دوست داره دوباره به طرفش برگردید .

اگه به فکر شما نبود محال بود که به فکر رهایی از این وضع بیفتید . پس خدا منتظر شماست چه خوبه که زیاد منتظرش نذارید .

یه کاری می گم بکنید !

نمی دونم اهل کجائید . ولی حتما در نزدیکی شما یه مسجد وجود داره !‌ اگه امام زاده باشه که چه بهتر . یه وقت بذارید و با وضو برید اون جا . مدتی رو با خدا خلوت کنید . خصوصا الان که ماه مبارک رمضان داره میرسه .

منظورم این نیست که برید اون جا 1000 رکعت نماز بخونید !!! دو رکعت کافیه . بعدش هر چی دوست دارید با خدا درد دل کنید .

یادتون میاد آخرین باری که یا صاحب الزمان گفتید کی بود !؟ شده تا حالا وقتی بهتون فشار میاد بگید یا صاحب الزمان ادرکنی ؟!

اینو شنیدید ؟

آغام آغام آغام آغام آغـــــــــــام ...

گفتید که قبلا مذهبی بودید پس محاله اینو زمزمه نکرده باشید .

خودمونیم دلتون برای اون دوران تنگ نشده ؟!


خدا هم دلش برات تنگ شده . امام زمان هم منتظره که دوباره بری سراغش .

ولی حیف !

شیطان تو رو در غل زنجیر کرده و اجازه نمیده بری سراغشون .


یه حدیث قدسی داریم با این مضمون که میگه اگه کسانی که از خدا روی بر گردوندن بدونن خدا چقدر به اونا علاقه داره روح از بدنشون خارج میشه !

اون وقت شما میگید خدا به فکرتون نیست ؟

امام صادق علیه السلام می فرمایند :

خداوند وقتی یکی از بندگانش توبه می کنه خیلی خوشحالی می کنه مثل شما که یه چیز گمشده و مهم رو بعد از مدتی پیدا می کنید !


خودتون رو برای یه مبارزه تمام عیار آماده کنید تا از اسارت شیطان نجات پیدا کنید و دوباره به دامان خدا برگردید ! حیف شما نیست که خودتون رو گرفتار دیدن بدن های لخت یاران شیطان کردید ؟


مقدمه ی ترک خودارضایی رو توکل به خدا و تصمیم بر دست کشیدن  از مشاهده ی تصاویر مستهجن قرار بدید . خودتون رو ضعیف تصور نکنید .
اگه زمین خوردید دوباره با یه یا علی بشید و  راهی رو که شیطان در اراده شما نفوذ کرده بود رو ببندید .
منبع:دختران و پسران خانواده برتر
+ نوشته شده در  دوشنبه 3 تیر1392ساعت 14:38  توسط *آزاد*  |